Získejte slevu na odběr pupečníkové krve a/nebo tkáně pupečníku v národním centru pupečníkové krve.

Máte kartičku se slevou od Pupenda, znáte tajné heslo a chcete tak uplatnit slevu na odběr pupečníkové krve a/nebo tkáně pupečníku? Zaregistrujte se k odběru do 30. září 2022, a to buď vyplněním kontaktních údajů, nebo zavoláním na informační linku 800 682 522 a slevu máte zaručenu!

Není pro Vás slevový poukaz aktuální? Potěšte s ním svou kamarádku, která je těhotná. Stačí jí poslat link na tuto stránku a prozradit tajné heslo ze slevové kartičky.

Chci uplatnit slevu:

  Sleva podle typu odběru:

  * K uvedené ceně je třeba vždy uhradit alespoň roční skladovací poplatek.

  Slevu můžete využít pro sebe nebo ji darovat svým blízkým či známým. Slevu lze uplatnit z ceníku služeb zveřejněného na webové stránce Národního centra pupečníkové krve a nelze ji kombinovat s jinými slevami, ani ji nelze uplatnit zpětně, pokud již odběr proběhl. Uvedená slevová akce platí do 30. 9. 2022. Platnost se nevztahuje na datum porodu, porod může být i po termínu platnosti poukazu. Více informací a registrace na kontaktní lince 800 682 522.

  Proč je dobré uchovat pupečníkovou krev?

  Nejlepší odpovědí jsou příběhy dětských pacientů, kterým pupečníková krev pomohla v léčbě...

  Pupečníková krev, uchovaná v Národním centru pupečníkové krve, byla vůbec poprvé použita v České republice pro léčbu mozkového poranění v důsledku úrazu. Sledujte s námi příběh Honzíkova uzdravení ...

  Nabídka slevy nyní není aktivní.

  Děkujeme za pochopení.