logo_pk_3.png

NA ODBĚR A UCHOVÁNÍ PUPEČNÍKOVÉ KRVE A TKÁNĚ PUPEČNÍKU V NÁRODNÍM CENTRU PUPEČNÍKOVÉ KRVE.

Národní centrum pupečníkové krve, Nadační fond Pupendo a Ženy sro si Vám dovolují nabídnout slevu na odběr pupečníkové krve a tkáně pupečníku.

Milé maminky,
využijte slevový poukaz na odběr pupečníkové krve a tkáně pupečníku v hodnotě od 1 000 do 3 000 Kč.

Sleva se vztahuje pouze na nové objednávky a lze ji uplatnit na naší bezplatné infolince 800 682 522, emailem: info@pupecnikovakrev.cz nebo vyplněním formuláře na této stránce.

Není pro Vás slevový poukaz aktuální? Potěšte s ním svou kamarádku, která je těhotná. Stačí jí poslat link na tuto stránku.

Slevový kupón lze uplatnit do 30. 6. 2022. Platnost se nevztahuje na datum porodu, porod může být i po termínu platnosti kupónu.

Chci uplatnit slevu na uchování:

  Sleva podle typu odběru:

  * K uvedené ceně je třeba vždy uhradit alespoň roční skladovací poplatek.

  Slevu můžete využít pro sebe nebo ji darovat svým blízkým či známým. Slevu lze uplatnit z ceníku služeb zveřejněného na webové stránce Národního centra pupečníkové krve a nelze ji kombinovat s jinými slevami. Uvedené slevy platí do 30. 6. 2022. Platnost se nevztahuje na datum porodu, porod může být i po termínu platnosti poukazu. Více informací a registrace na kontaktní lince 800 682 522.

  Proč je dobré uchovat pupečníkovou krev?

  Nejlepší odpovědí jsou příběhy dětských pacientů, kterým pupečníková krev pomohla v léčbě...

  Pupečníková krev, uchovaná v Národním centru pupečníkové krve, byla vůbec poprvé použita v České republice pro léčbu mozkového poranění v důsledku úrazu. Sledujte s námi příběh Honzíkova uzdravení ...